Якщо у вас виникли труднощі під час вибору місця для розміщення тату, ми допоможемо вам впоратися з цим завданням.

До процесу нанесення татуювання необхідно підійти дуже відповідально. В першу чергу потрібно пам'ятати, що татуювання - це на все життя. У зв'язку з цим ви повинні бути на 100% впевнені в обраному вами стилі, зображенні і місці розміщення. Якщо у вас виникли труднощі під час вибору місця для розміщення тату, ми допоможемо вам впоратися з цим завданням. Наведені нижче рекомендації дозволять вам зробити правильний вибір.

Для початку потрібно чесно відповісти собі на кілька питань, а саме:

- чи повинні бачити татуювання навколишні люди?;

- чи будуть обставини, коли вам необхідно буде приховати татуювання, і чи зможете ви це зробити?;

- як буде виглядати малюнок у дзеркальному відображенні і у русі ?;

- чи буде видозмінюватися малюнок (істотно) при зміні обсягів тіла?

Чесні відповіді на ці питання дадуть вам можливість максимально точно і правильно вибрати місце для розміщення майбутньої татуювання. Пам'ятайте, від вашого вибору буде залежати ваше життя. Татуювання робиться на все життя, і ви не зможете його так просто позбутися. Тому рекомендується гарненько поміркувати і не поспішати з вибором.

Не менш важливим фактором є і подальше ваше розвиток і вік. Уявіть себе через 10,20,30 років. Чи буде виглядати ця татуювання на обраному місці доречно і органічно, а також чи не буде вона вам доставляти незручності.

Цікаво відзначити, що від обраного місця буде залежати і зовнішні складові татуювання. Наприклад, нанесений портрет на спині буде спотворюватися при русі. Розміщення ж написи на ногах, де буде безпосереднє зіткнення зі взуттям, також є небажаним. В даному випадку татуювання буде стиратися, що спричинить за собою постійні візити до майстра для корекції тату.

Завдяки татуюванню можна замаскувати шрами. Тому якщо вони є на вашому тілі, ви можете їх «заховати» за допомогою нанесення тату.

Якщо ви так і не визначилися з місцем для тату, ви завжди можете прийти до нас на консультацію. Кваліфіковані фахівці зможуть допомогти вам вибрати ідеальне місце для розміщення обраної вами татуювання.