У даній статті ми постараємося відповісти на найпоширеніші питання про татуювання.

Якщо ви збираєтеся вперше прийти в тату салон, у вас можуть виникнути різні питання. У даній статті ми постараємося відповісти на найпоширеніші питання про татуювання. Якщо ви не знайшли відповідь на своє питання, ви можете зателефонувати нам або прийти на консультацію.

Скільки коштує татуювання?

Дуже часто люди задають таке питання, приходячи вже з готовими роботами-прикладами. В нашій студії погодинна оплата, тому відповідь на поставлене запитання буде залежати від масштабності, складності роботи. Відповісти на питання щодо вартості тієї чи іншої роботи зможе вам майстер під час консультації.

Я хочу татуювання, але ще не визначився. Що ви порадите?

Зрозуміло, майстер може дати вам пораду, але не вирішувати за вас, яке татуювання наносити. Пам'ятайте, носити на тілі тату саме вам. В першу чергу, майстер порадить вам не поспішати з вибором, а уважніше переглянути варіанти стилів тату, визначитися, до якого стилю ви більше схильні і т.д. Татуювання робиться на все життя, тому ви повинні бути впевнені у власному виборі. Також пам'ятайте, що під час вибору тату потрібно орієнтуватися тільки на свій смак. Категорично не рекомендується рівнятися на друзів або сліпо слідувати новим модним тенденціям.

Чи буде боляче?

Відповісти на це питання точно не зможе жоден майстер. В даному випадку все дуже індивідуально. Ступінь інтенсивності больових відчуттів може залежати від больового порогу людини, а також місця нанесення тату.

Чи можете ви мені зробити тимчасове тату?

Пам'ятайте, тимчасових татуювань не існує. У мережі представлена ​​величезна кількість інформації про татуювання строком на 3,5,10 років. Необхідно пам'ятати, що таку інформацію поширюють шахраї, які просто хочуть на вас заробити.

Як правильно вибрати місце для татуювання?

Вибір місця для татуювання - важливий момент. При недотриманні деяких правил ви, швидше за все, будете не задоволені кінцевим результатом. Дізнатися докладніше про правильний вибір місця для розміщення тату ви можете тут.

Чи безпечна процедура?

Робити татуювання в професійних студіях тату безпечно. Наша студія піклується про безпеку і здоров'я своїх клієнтів. Всі інструменти багаторазові стерилізуються, а одноразові викидаються після сеансу. Відзначимо, одноразові інструменти завжди розкриваються в присутності клієнта. Дізнатися докладніше ви можете в розділі «Безпека».

Консультація платна?

Ні, в тату студії Art 79 консультація абсолютно безкоштовна.