Перманентний макіяж став неймовірно популярним останнім часом серед жінок.

Перманентний макіяж став неймовірно популярним останнім часом серед жінок. Однак перш ніж відправитися на процедуру, слід уважно і відповідально підійти до вивчення даного типу макіяжу. Отримані знання допоможуть вас прийняти рішення щодо того, вдаватися чи процедурі або ви зможете обійтися і без неї.

Перманентний макіяж - процедура, що дозволяє вам позбавитися від щоденних стомлюючих косметичних процедур. Під час процедури під верхній шар шкіри наноситися спеціальний пігмент і забезпечує наявність макіяжу протягом 3-5 років. Далі необхідна корекція. Дана технологія дозволяє не тільки економити час на проведених косметичних операціях, а й приховати недоліки особи. Завдяки перманентного макіяжу ви будете на висоті в будь-який час доби.

До особливостей і переваг перманентного макіяжу можна віднести:

- немає необхідності щодня наносити макіяж;

- макіяж не змивається водою;

- перманентний макіяж дозволяє зробити природні родимки і веснянки.

Що таке татуаж / перманентний макіяж?

Перманентний макіяж або татуаж - метод коректування губ, очей, брів. Метод корекції дозволяє практично безболісно, ​​і не травмуючи шкіру домогтися бажаного результату. Процедуру часто відносять до медичних процесів. В нашій студії ми гарантуємо безпеку проведеної роботи.

Результат від процедури

Макіяж-татуаж очей. Перманентний макіяж очей дозволить вам раз і назавжди забути про звичайний макіяж очей. У будь-який час доби ви завжди будете на висоті. Татуаж дозволить вигідно підкреслити контур очей. Візуально можна домогтися як ефекту збільшення очей, так і зменшення. Зафарбовування війкового краю дасть можливість зробити очі більш виразними.

Макіяж-татуаж брів. Татуаж брів може здійснюватися в різних техніках (повністю повторювати природні брови або виконати нанесення найтоншої лінії). Наш майстер підкаже вам, яку форму і товщину брів вибрати.

Макіяж-татуаж губ. Перманентний макіяж губ дозволить зробити їх більш виразними. За допомогою татуажу є можливість збільшити, вирівняти колір, додати об'єм губ.

Виправлення дефектів. Завдяки перманентного макіяжу можна приховати такі вроджені дефекти як:

- алопеція (випадання вій, брів);

- «заяча губа»;

- травми обличчя;

Догляд за перманентним макіяжем

Після виконання процедури, необхідно дотримуватися певних правил догляду. У зворотному випадку загоєння буде болючим і можливі інші проблеми. Щодня, під час загоєння татуажу, потрібно приділяти 10-15 хвилин для догляду обробленими ділянками.

Незалежно від того, який тип татуажу вам проводили (губи, брови, очі), дані місця не можна мочити одну добу. Перший тиждень не рекомендується займатися спортом, а також уникати інтенсивних фізичних навантажень. Щоб не занести інфекцію, не рекомендується протягом тижня наносити косметичні засоби на місця, де проводилася робота.

Протягом 20-25 днів не можна приймати сонячні ванни і відвідувати солярій. По закінченню цього часу дані процедури безпечні і дозволені.

Перший місяць після процедури варто утриматися від відвідування лазні, сауни, басейнів. Під час відвідування таких місць, пори розширюються і пігмент може «піти».

Якщо в місці перманентного макіяжу спостерігається суха шкіра, можна використовувати дитячий крем або крем, що містить вітамін Е.

Догляд за перманентним макіяжем губ. Самими вимогливими у догляді є губи. Перші три дні необхідно використовувати протигерпесний препарати. Які саме препарати використовувати вкаже майстер. Мочити губи не рекомендується протягом доби. З третього по п'ятий день необхідно змащувати губи гігієнічною помадою з вітаміном Е.

Догляд за перманентним макіяжем повік. Вважається, що догляд за повіками після проведеної процедури найпростіший. Протягом доби, через кожні дві години, необхідно промивати татутаж хлоргексидином. Скоринки знімати не можна!

Догляд за перманентним макіяжем брів. Першу добу потрібно протирати брови ватним диском, змоченим розчином хлоргексидину. Замінити розчин можна кип'яченою водою. У перші дні вам може здатися, що колір брів занадто світлий, проте він проявитися по закінченню 7-14 днів.

Від того наскільки правильно ви будете стежити за загоєнням перманентного макіяжу, буде залежати кінцевий результат!