На даний момент процедура проколювання різних частин тіла стала неймовірно популярною.

В нашій студії також надається можливість пірсингу. Цікаво відзначити, що сучасний пірсинг став неймовірно різноманітним. Він може бути стандартним (проколи мочок вуха, пупка, носа), а також екстремальних (прокол інтим-зон). Дуже популярним останнім часом є проколи і прикраси різного роду лиця, пупка і язика.

Якщо ви зібралися з духом і вирішили прийти до нас в салон, слід попередньо уважно вивчити види пірсингу, їх призначення та особливості. Володіючи повною і достовірною інформацією, ви зможете зробити правильний вибір. Відзначимо, наш майстер завжди зможе відповісти вам на всі хвилюючі питання і надати безкоштовну консультацію.

В першу чергу, слід правильно вибрати місце, де буде здійснено прокол. Місцезнаходження пірсингу має залежати тільки від ваших бажань і уявлень. Вкрай не рекомендується орієнтуватися на нові, модні течії або думку друзів / знайомих. Якщо ви ще сумніваєтеся в правильності вибору місця, наш майстер зможе дати вам рекомендації і допомогти у виборі.

Як тільки ви вибрали місце для пірсингу, необхідно приступити до вибору прикраси. В основному, вибір прикраса безпосередньо залежить від місця проколу. Відзначимо, прикраса має бути виконана з хірургічної сталі. Це дозволить уникнути попадання інфекції і сприятиме швидкому загоєнню. Вона не повинна відчуватися на тілі і заважати вам під час рухів (щоб мінімізувати можливість торкання сережки).

Догляд за пірсингом

Будьте готові, що перші два місяці вам буде потрібен належний догляд за пірсингом. В основному, для догляду за пірсингом вам буде потрібно:

- вата;

- спирт;

- спеціальні мазі.

До процедур потрібно ставитися вкрай серйозно, так як від цього залежить не тільки кінцевий результат, а й ваше здоров'я. Місце пірсингу потрібно промивати, протирати і полоскати. Полоскання необхідно в тому випадку, якщо пірсинг перебуватиме в порожнині рота.

Під час загоєння не можна міняти сережку. Після повного загоєння місця пірсингу, можна придбати більш дорогу сережку і використовувати її.

МИ ПОПЕРЕДЖАЄМО!

Наша студія піклується про своїх клієнтів, тому ми змушені вам повідомити, що наслідки після пірсингу можуть бути різними. Зазвичай, при правильному і відповідальному підхіду в період загоєння, наслідки відсутні. Якщо ж у вас виникли будь-які проблеми з пірсингом, необхідно звернутися до лікаря.