Безпека під час сеансу, догляд за татуюванням

tattoo artist

В тату студії Art 79 безпека понад усе!

Якщо ви вирішили зробити тату, необхідно відповідально підійти до вибору тату салону. Від цього буде залежати ваша безпека і ваше здоров'я. Тату студія Art 79 дбати не тільки про свою репутацію, але і про здоров'я своїх клієнтів. Для нас, перш за все, важлива безпека клієнта. Переконатися в цьому ви можете, прийшовши в наш салон. Якщо ви не впевнені, ми проведемо для вас екскурсію і покажемо, як проходить стерилізація інструментів і підготовка до сеансу.

Принципи безпеки нанесення татуювання  тату студії  Art 79

Будь-який предмет, що використовується під час нанесення татуювання або стерильний, або одноразовий. У нас є все необхідне обладнання для стерилізації інструментів. Переконатися в цьому ви можете особисто, прийшовши до нас в гості. Одноразові голки та інші одноразові інструменти розкриваються в присутності клієнта. Всі багаторазові інструменти проходять стерилізацію після кожного використання. Якщо вас хвилює якесь питання щодо безпеки проведення процедури, ви можете задати його нашому майстру.

 

Перед початком роботи майстер готує місце, де безпосередньо буде знаходитися клієнт і відбуватися процес. Попередньо робоче місце покривається плівкою, щоб уникнути потрапляння на поверхню і проникнення різних бактерій. Плівка також захищає місце, де проводиться робота від забруднень.

Під час безпосереднього виконання процесу, майстер завжди знаходиться в рукавичках. У міру необхідності рукавички замінюються на нові. Після кожного сеансу робоче місце дезінфікується спеціальним розчином. Проведені заходи гарантують безпеку клієнта і хорошу репутацію майстра.

Правила догляду за татуюванням

Кожний клієнт тату студії Art 79 отримує письмові та усні рекомендації щодо правил догляду за татуювання.

Знімати пов'язку рекомендується після 3-5 годин, а потім промити татуювання теплою водою з гелем для інтимної гігієни (можна використовувати рідке мило з алое вера або дитяче мило).

Далі необхідно насухо промокнути (не терти) місце, де розташована татуювання паперовим рушником. Не рекомендується використання кухонного рушники або вати. Місце татуювання необхідно змастити тонким шаром таким засобом як «Бепантен плюс» або «Пантестин-гель». Промивати і змащувати татуювання вищезгаданими засобами необхідно 3-4 рази в день протягом 5-7 днів.

Після 5-7 дня обробки татуювання даними препаратами, можна використовувати звичайний дитячий крем. Його використання дозволить пом'якшити і швидше відновити шкіру.

На татуювання не повинна потрапляти бруд і пил. Її не можна нічим замотувати і заклеювати. Утвориться при загоєнні плівку (корочку) не зривати.

До повного загоєння татуювання заборонено відвідувати сауну, лазню, парилку. Слід відмовитися від купання в водоймах і загальних басейнах. Виключити фізичні навантаження.

Перші дв-три тижні бажано уникати попадання прямих сонячних променів, не відвідувати солярій. Надалі рекомендується під час засмаги використовувати захисні креми з високим ступенем захисту (50 одиниць і більше).

Незагоєні татуювання не повинна торкатися до одягу або постільній білизні. У разі прилипании тканини не потрібно панікувати, просто змочіть прилипле місце теплою водою і обережно зніміть тканину.

Догляд за пірсингом

piercing care

Будьте готові, що перші два місяці вам буде потрібно належний догляд за пірсингом. В основному, для догляду за пірсингом вам буде потрібно:

- вата;

- спирт;

- спеціальні мазі.

До процедур потрібно ставитися вкрай серйозно, так як від цього залежить не тільки кінцевий результат, а й ваше здоров'я. Місце пірсингу потрібно промивати, протирати і полоскати. Полоскання необхідно в тому випадку, якщо пірсинг перебувати в порожнині рота.

Під час загоєння не можна міняти сережку. Після повного загоєння місця пірсингу, можна придбати більш дорогу сережку і ісползать її.

МИ ПОПЕРЕДЖАЄМО!

Наша студія піклуватися про своїх клієнтів, тому ми змушені вам повідомити, що наслідки після пірсингу можуть бути різними. Зазвичай, при правильному і відповідальний підхід в період загоєння, наслідки відсутні. Якщо ж у вас виникли будь-які проблеми з пірсингом, необхідно звернутися до лікаря.

Догляд за перманентним макіяжем

PermanentMakeup

Після виконання перманентного макіяжу, пігментована зона виглядає яскравіше, ніж результат, який буде після загоєння. У шкірі постійно відбуваються обмінні процеси, клітини постійно оновлюються, що є фактором який визначає довговічність життя введеного пігменту під шкірою. Поступово він світлішає і виводиться лімфатичною системою. Швидкість цього процесу індивідуальна і залежить від власного імунітету і метаболізму, на це ми ніяким чином вплинути не можемо. У одних людей термін експозиції пігменту довше, а у інших менше. Крім цього, на пігментовану зону діють ще і зовнішні чинники, наприклад, такі як крем з кислотами, пілінг, а також найперший ворог пігменту - сонце. Якщо з внутрішніми процесами ми нічого вдіяти не можемо, то з зовнішніми факторами ми можемо впоратися, уникаючи активних косметичних компонентів в зоні перманентного макіяжу та застосовуючи захист від сонця, SPF фактор.

Що таке "корочка"?

Що ж відбувається зі шкірою, після порушення її цілісності, тобто після процедури? Якщо процес уявити максимально спрощено відбувається наступне. Коли пошкоджується епідерміс, шкіра, як орган, що виконує захисну функцію, намагається себе якомога швидше захистити, закрити пошкоджену ділянку, насамперед виділяється лімфа, сукровиця, яка як плівкою закриває ранку. ніжні, юні молоді клітинки базального шару, які якщо б не було пошкодження піднялися б на поверхню через 28 днів, піднімаються у форсованому режимі. Але все, що відбувається швидше нормального життєвого циклу, завжди слабкіше. Саме тому так важливо ні в якому разі не відколупувати і не здирати верхній, загоюються шар. Скоринка - це ні що інше, як застигла лімфа, але з огляду на наше делікатне пошкодження, вона або мінімальна, або взагалі не помітна.

Надалі, протягом місяця, можливо невелике лущення пігментовної зони, яку можна обробляти пом'якшувальним кремом, наприклад Бепантеном. Але якщо проводиться перманентний макіяж губ, то доцільніше використання гігієнічної помади, бажано містить сонцезахисний фактор, SPF.

Після процедури зону татуажу рекомендується протягом декількох тижнів обробляти спеціальними кремами і мазями - для кожної ділянки вони свої (конкретні препарати будуть рекомендовані під час сеансу). Наносити загоюють кошти необхідно тонким шаром, інакше є ризик створення парникового ефекту, через якого корочка розм'якшиться і відпаде, а процес загоєння піде повільніше, що в свою чергу може негативно позначитися на результате. Однако допускати пересихання зон перманентного макіяжу теж не можна: шкіра почне тріскатися, а, отже, створювати прогалини. Тому все добре в міру: наносите тонкий шар крему 2-3 рази на добу протягом 2 тижнів.

Примітка: застосовуйте лише рекомендовані вам під час сеансу мазі з ранозагоювальну і протизапальну дію. Протипоказано використання препаратів, що містять гормони, антибіотики та інші стимулятори зажівленія. Якщо ж зона татуажу в період загоєння свербить, то варто випити антигістамінний препарат.На час зовнішнього відновлення шкіри (близько тижня) після процедури перманентного макіяжу рекомендується відмовитися від нанесення засобів декоративної косметики на зону загоєння.

Також важливо врахувати при догляді за перманентним макіяжем губ, брів і повік специфіку кожного сезону року. Так, наприклад, в зимовий період дуже важливо в перший час після процедури оберегти татуаж від морозу і холодного вітру, а також вберегти корочку від чіпляння за шапку, шарф і светр. В більш спекотний літній період також є свої особливості: зону татуажу важливо прикрити панамою, кепкою або іншим головним убором від попадання прямих сонячних променів, а також захистити шкіру в процесі загоєння від негативного впливу ультрафіолетових променів за допомогою сонцезахисного крему.

До того ж у зв'язку з активним потіння необхідна дезінфекція - знезараження зони татуажу щоб уникнути попадання поту і пилу в ранки. Примітка: незважаючи на те що на пляжі, в басейні і сауні перманентний макіяж незамінний, однак в зв'язку з особливими умовами пост-догляду, не слід робити татуаж прямо перед відпочинком. Краще подбати про нього заздалегідь - хоча б за місяць до відпустки, тільки в цьому випадку він стане справжнім помічником.