• Tattoo 79
  • tattoo3

View the embedded image gallery online at:
https://tattoo79.com.ua/uk/#sigProId2bd83caf86

Студія Art79 - це творчий простір, де можливо все!

Тату студія Art 79 - це творчий простір, а не просто організація, де ви можете зробити татуювання. Наші майстри люблять свою роботу, тому завжди відповідально ставляться до виконання поставлених перед ними завдань. Прийшовши до нас і відчувши нашу атмосферу, ви будете впевнені в тому, що саме в студії Art 79 ви зробите свою перше або чергове татуювання. Ми переконані, що ви залишитесь задоволені!

Чому люди приходять в тату студію Art 79?

До вибору тату салону потрібно поставитися відповідально. Особливо якщо це у вас перша татуювання. Ми пропонуємо до вашої уваги особливості нашої студії. Завдяки отриманій інформації ви зможете переконатися у правильності свого вибору.

Консультація до / після виконання роботи. Наші майстри не приступлять до процесу нанесення тату, поки не будуть відомі і не уточнені всі нюанси майбутньої роботи. Під час консультації клієнт зможе отримати відповіді на всі хвилюючі питання. Майстер може порадити і допомогти підібрати місце для розміщення тату, а також дати інші рекомендації щодо виконання роботи. Після процедури кожен клієнт отримує письмові та усні рекомендації по догляду за татуюванням / татуажем.

Демократичні ціни. Ми пропонуємо доступні і демократичні ціни на татуювання. Вартість роботи залежить від багатьох факторів, тому дізнатися остаточну ціну ви зможете після консультації.

Професійна команда майстрів. Майстри тату студії Art 79 - це творча команда, якій все по плечу! Майстри працюють в різних стилях і можуть виконати роботу будь-якої складності. Відмінною рисою нашої студії є відповідальний підхід до виконання поставлених завдань. Майстер не візьметься за роботу, якщо відчує, що ви не впевнені чи не знаєте чого хочете, адже татуювання робиться на все життя!

Відповідальність. Тату студія Art 79 не робить тату людям в алкогольному або наркотичному сп'янінні, а також особам молодше 18 років.

Безпека. Мабуть найголовніше під час процедури нанесення татуювання - абсолютна безпека. В нашій студії ми використовуємо тільки одноразовий інструмент і перевірені матеріали. Ми не тільки піклуємося за свою репутацію, але і за здоров'я наших клієнтів!

Якщо ви вирішили зробити тату, тоді приходьте до нас, в Tattoo Studio Art 79!

 

 

Останні роботи

View the embedded image gallery online at:
https://tattoo79.com.ua/uk/#sigProId4cdf42e94a